SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Gymnastikföreningen Atletica

Våra ledare/tränare
Knatte 3-5 år
Alice Andersson, Ass Ledare
Annie Peilot, Ass Ledare
Elias Boström, Ass Ledare
Emilia Wollbrant, Ass Ledare
Greta Gendrénaité, Ass Ledare
Maja Schött, Ass Ledare
Noel Kjelldahl, Ass Ledare
Hallveig Jakobsdottir, Ledare
Hennie Martinsdottir, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Mini 5-7 år
Alice Andersson, Ass Ledare
Althea Söderström, Ass Ledare
Annie Peilot, Ass Ledare
Ebba Callerud, Ass Ledare
Elias Boström, Ass Ledare
Julia Hellström, Ass Ledare
Nike Brännvall, Ass Ledare
Selma Fredriksson, Ass Ledare
Alice Lindberg, Ledare
Alyssa Englund, Ledare
Bianca Ljungqvist, Ledare
Elias Boström, Ledare
Ellen Engström, Ledare
Emelie Svensson, Ledare
Felicia Van Der Poel, Ledare
Greta Gendrénaité, Ledare
Hallveig Jakobsdottir, Ledare
Ida Widlund, Ledare
Ines Aronsson, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Linnea Lindahl, Ledare
Maja Schött, Ledare
Saga Johansson, Ledare
Steiney Kristinsdottir, Ledare
Ylva Hallberg , Ledare
Flickor Yngre 7-10 år
Annie Sjöberg, Ass Ledare
Filippa Sandersnäs, Ass Ledare
Ina Strömberg, Ass Ledare
Linnea Lindahl, Ass Ledare
Mari Brännvall, Ass Ledare
Nella Dohrnér, Ass Ledare
Sofia Björemark, Ass Ledare
Steiney Kristinsdottir, Ass Ledare
Annie Sjöberg, Ledare
Ebba Dahlgren, Ledare
Evelina Liljedahl, Ledare
Filippa Sandersnäs, Ledare
Hennie Martinsdottir, Ledare
Hilda Martinsdottir, Ledare
Ida Berg, Ledare
Ida Sjöberg, Ledare
Ida Widlund, Ledare
Linnea Pagander, Ledare
Madeleine Onäng-Relfsson, Ledare
Majken Ihrlund, Ledare
Malin Johanssson, Ledare
Mikaela Stenborg, Ledare
Nella Dohrnér, Ledare
Selma Fredriksson, Ledare
Sofia Fredriksson, Ledare
Sofia Löwenadler, Ledare
Steiney Kristinsdottir, Ledare
Pojkar Yngre 7-9 år
Elias Boström, Ass Ledare
Embla Molander, Ass Ledare
Embla Molander, Ledare
Hennie Martinsdottir, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Pojkar Äldre 10+ år
Embla Molander, Ledare
Felicia Van Der Poel, Ledare
Hennie Martinsdottir, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Trupp
Hennie Martinsdottir, Ledare
Parkour Yngre 7-10 år
Felicia Van Der Poel, Ass Ledare
Joel Petersson, Ass Ledare
Markus Ryberg, Ass Ledare
Ahmad Albetar, Ledare
Alvin Kostovski, Ledare
Felicia Van Der Poel, Ledare
Kasper Engberg, Ledare
Markus Ryberg, Ledare
Parkour Äldre 11+ år
Ahmad Albetar, Ledare
Felicia Van Der Poel, Ledare
Hallveig Jakobsdottir, Ledare
Joel Petersson, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Markus Ryberg, Ledare
William Laitinen, Ledare
Elit
Hallveig Jakobsdottir, Ledare
Lena Olofsson, Ledare
Steiney Kristinsdottir, Ledare
Tävling 1
Lena Olofsson, Ledare
Sofia Fredriksson, Ledare
Steiney Kristinsdottir, Ledare
Tävling 2
Steiney Kristinsdottir, Ledare

 
Våra sponsorer/ Bidragsgivare